0(312) 235 30 36 Sipariş Takibi

Filtrele

Fiyat Aralığı

3955 35681

SEIKO SAAT

1881 yılında kurulan Seiko kol saatleri kuruluşunun üzerinden bu kadar zaman geçmesine rağmen hala ilk günkü gibi heyecanlı ve bir o kadar da profesyonel. Kintaro Hattori tarafından kurulan marka için kendisi şunları söyledi: “Asla geri dönüp bakma, hep ilerisini düşün. Yarım adım bile atıyor olsan esnek ol ve tüm değişiklikleri içinde hisset ve onları kontrol etmeyi öğren.” Bu sözler Seiko kol saatlerinin nasıl bu kadar yenilikçi ve üretimde inovasyon meraklısı olduklarını çok net bir şekilde anlatıyor. Seiko kol saatleri hepimizin de bildiği gibi kaliteli olmasıyla ve inovasyonel olmasıyla tanınırlar. Eğer kol saati üretiminde yeni bir tarz edinilmiş ya da yeni bir keşif yapılmışsa akla ilk önce Seiko kol saatleri gelir. Yaptıkları her buluş kol saati üretimi ve kalite anlayışı için devrim niteliğindedir.

Seiko günümüzde dünya lideri kol saatleri üretimi yapan bir grup şirketidir ve sahip olduğu markalar arasında hepimizin büyük bir hevesle kullandığı Lorus, Pulsar ve tabii ki kendi asıl markası Seiko kol saatleri vardır. 1913 yılında tarihin ilk Japon imalatı kol saati üretildi ve bunu tabii ki Seiko kol saatleri yaptı ve arkasından sadece Japoonya teknolojisiyle yetinmeyip kendini İsviçre teknolojilerini izlemek ve onlara gerektiğinde yol göstermek gibi vazifeler de ekledi. Günümüzde İsviçre teknolojisiyle boy ölçüşebilen tek saat markası Japon teknolojisi kullanan Seiko kol saatleridir.

Seiko Kol Saatleri – En İyi Performans, Zamanın Bir Adım Ötesinde

Seiko kol saatlerinin her bir aşamasında güven, yenilik ve istikrar açık bir şekilde hissedilir. Her geçen gün üretim anlamında ve kalite yönetimi anlamında yenilikler getiriyorlar ve bu yenilikler tüm dünyadaki kol saati üreticileri tarafından yakından takip ediliyor çünkü biliyorlar ki Seiko kol saatleri yeni bir uygulamaya geçiyorsa bu kesinlikle istikrarlı çalışmaların sonucunda geliştirilmiştir. Hem tüketici hem de üretici için kar ve güzellik demektir. 1969 yılında dünyanın ilk kuvars sistemli kol saati koleksiyonunu da oluşturan tabii ki Seiko kol saatleridir ve bu koleksiyon oluşturulup tüketiciye sunulduktan çok kısa bir süre içerisinde ilk üretimler tükendi.

Seiko kol saatlerinin ürettiği her üründe mükemmelliği ve yeniliği arıyor olması onlara çok büyük bir avantaj kazandırdı: Asla yok olamayacak olan müşteri güveni ve memnuniyeti. Bir Seiko kol saati alıp memnun olmayan tüketici sayısı neredeyse sıfırdır. Seiko kol saati markası herkese hitap etmek adına spor tutkunlarını ve extreme spor hayranlarını da unutmadı ve onlar için bol özellikli ve güvenilir kol saatleri tasarladı. Bu özelliklerin arasında en zorlu motor yarışlarında bile rahatlıkla kullanılabilen ve sporcu için asla fazladan bir yük yapmayan 5 yıldızlı özellikler dahildir. Pek çok spor faaliyetine sponsorluk yaparak içindeki sportif ruhu yansıtan Seiko Kol Saatleri bu tarz sponsorluklarına ilk olarak 1964 yılında Tokyo Olimpiyat Oyunları ile başladı.


En iyiyi siz de hissetmek ve tecrübe etmek istiyorsanız Seiko Kol Saatleri aradığınız ve hayalini kurduğunuz kol saati markası. Seiko Kol Saatleri üretici firma tarafından belirli şartlar dahilinde 24 ay garanti kapsamındadır.

104 adet ürün bulunmuştur.

E-Bülten

Kampanya ve indirimlerden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun ve fırsatları kaçırmayın!

Bonus, World, Axess, Maximum, Garantipay
Tüm Kredi Kartlarına Vade Farksız 6 Taksit İmkanı!

Copyright © 2018. Uğur Aksesuar Saat İnş. Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.. Tüm hakları saklıdır.

Visa, Mastercard
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.